VÁC HÉTKÁPOLNAI BÚCSÚ

A Vác-Hétkápolnai Szűz Mária nevének szentelt kegyhely búcsúja 2017. szeptember 16-17-én lesz, melyre szeretettel várjuk a Zarándokokat! Szombaton este 6 órakor Dr. Varga Lajos segédpüspök, vasárnap 10 órakor pedig Dr. Beer Miklós megyéspüspök Úr tartja
az ünnepi Szentmisét.

A búcsú programja:

Szeptember 16. (szombat)

17.00 Fatimai ájtatosság

18.00 Szentmise (Dr. Varga Lajos segédpüspök)

19.20 Szűz Mária köszöntők a Kegytemplomban

20.00 Akathisztosz a Legszentebb Istenszülőhöz

20.45 Szűz Mária köszöntők és virrasztás

22.00 Gyertyás rózsafüzér a kápolnák mentén

24.00 Ezüstmise (Kovács József atya)

01.00 Virrasztás a Kegytemplomban reggelig

Szeptember 17. (vasárnap)

08.00 Görögkatolikus Szent Liturgia

09.00 Ünnepi körmenet a Székesegyháztól

09.30 Közben nemzetiségi rózsafüzér a szabadtéri oltárnál

10.00 Szentmise (Dr. Beer Miklós megyéspüspök)

11.30 Szent László élete – előadás

17.00 Szentmise (Dr. Varga Lajos segédpüspök)

 

Felhívás kereskedelmi árusok jelentkezéséhez!

A Vác-Hétkápolnai Szűz Mária nevének szentelt kegyhely búcsúja,  2017. szeptember 16-17-én lesz. Az árusok részére helyfoglalást tudunk biztosítani. Engedély adás számukra egyrészt a jelentkezési sorrend, másrészt a részletes leírás függvénye. Elérhetőségeink: andrea.abraham@freemail.hu.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>