SZŰZ MÁRIA FATIMAI MEGJELENÉSÉNEK 100. ÉVFORDULÓJA

Buzdítunk mindenkit, hogy Szűz Mária Fatimai megjelenésének 100. évfordulóján teljesítsük Mennyei Édesanyánk kérését:

„a halál órájában mellettük állok az üdvösségre szükséges kegyelmekkel azoknak, akik 5 hónapon keresztül minden első szombaton meggyónnak, megáldoznak, a rózsafüzért elimádkozzák és 15 percet a rózsafüzér titkairól elmélkedve Velem töltenek, hogy ezáltal engeszteljenek.”

A Hétkápolnai kegytemplomban minden elsőszombaton 4 órakor van Szentmise és előtte fél órával gyóntatás és rózsafüzér Jézus és Szűz Mária Szeplőtelen Szívének engesztelésére.

Hirdetjük továbbá, hogy minden hónap harmadik szombatján van még Szentmise a Hétkápolnában, előtte rózsafüzérrel és Szent Mónika imádsággal.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>