Szentmise közvetítések a Váci Egyházmegyében

Kedves testvérek!

Az alábbi oldalon találják a Váci egyházmegye karácsonyi szentmiseközvetítéseit.

 • 2020.12.24 Szent este:
 • Székesegyházban december 24-én az éjféli szentmise látogatása
  csak előzetes regisztrációval lehetséges.
  A maximális megengedett létszám: 150 fő
  Név szerinti bejelentkezéseket a
  +3630-883-2330
  telefonszámon legkésőbb december 24-én 15:00-ig lehet megtenni.

 

 • 2020.12.27. Szent Család vasárnapja:
 • Örömmel adjuk hírül, hogy Székesegyházunkból közvetíti a Szent Család napi szentmisét az EWTN (Bonum) televízió december 27-én délelőtt 10 órától. A szentmisét celebrálja és szentbeszédet mondd Marton Zsolt megyéspüspök aki szeptember elejétől a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia megbízásából a Családbizottság elnöki tisztségét is betölti. A szentmisét honlapunkon és a Facebook oldalunkon is élőben közvetítjük.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.