SZENT MÁRTON NAP A HÉTKÁPOLNÁBAN

Az esős idő miatt, a Barátok templomában tartjuk meg a programot!

Mindenkit várunk szeretettel!

szent-marton

 

 

November 12-én, most szombaton Szent Márton napján a város gyerekei és a hívő közösség este 5 és 6 között érkezik ide a Hétkápolnához, ahol egy szeretetvendégséggel várjuk őket az ünnepi tűz körül. Kérünk önként jelentkezőket a kenyérkenésre és vendégfogadásra. A segítők Kovács Tamásné Marikánál jelentkezzenek vagy a sekrestyében.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>