NYÁRI TÁBOR NAGYMAROSON! ( Ez a hirdetés elavult.)

Kedves Barátunk!

 Előbújt a nap, és rögtön Nagymaros jutott az eszünkbe. Az Észak-Duna menti régió idén ünnepli 15. szülinapját, ezért különleges programokkal készülünk számotokra július 4 – 9. között a nyári táborunkban. Várunk szeretettel minden 13 – 25 év közötti fiatalt a karneváli hangulatú észak-dunás táborba, ahol egy hétig a közösség, a sport, a játék, a tánc, és persze Jézus, valamint édesanyja, Mária lesznek majd a középpontban.
Ennek jegyében hívunk Téged is, hogy légy részese egy felejthetetlen nyári kalandnak, és szerezz életre szóló barátokat. A sok élmény és megerősítés hatására pedig hagyj nyomot a környezetedben, ne csak az Instagramon!

Biztosan velünk lesz a táborban Beer Miklós püspök atya, és Csiszér Lászlódicsőítésvezető, énekes is! Te miért maradnál otthon?
Ezenkívül egy különleges túrára készülünk a Duna alatt, lesz táncház, tábortűz, túra, koncert, buli, röplabda, foci és egy adag lelki program, hogy a nyári bőrszín mellett új szívvel is térhessünk haza.

JELENTKEZÉS ITT!

Tábor időpontja: 2017. július 4 – 9.
Helyszíne: Római Katolikus Plébánia – Nagymaros, Szent Imre tér 2.
Részvételi díj: 14 000.- (online jelentkezés esetén június 15-ig)
Még több információ a honlapon.

A táborra lelkiekben közösen is készülünk. Csatlakozz bátran! 🙂

Szeretettel az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség és a Váci Egyházmegyei Ifjúsági Lelkészség nevében:

Farkas László
ifjúsági lelkész

Mente2

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.