KOLPING ZARÁNDOKLAT

A Váci Kolping Család 2017-ben a fatimai jelenések tiszteletére, a Szűz Anya felhívására és ígéretére az őt elsőszombat elvégzésére hív és biztat. Ezt hagyományainkhoz híven kerékpáros ( vagy autós ) zarándoklattal kötjük össze. Az öt alakalom:

Első alkalom: május első szombatján Esztergomba 10,30 órakor kezdődő Mindszenty József bíboros emlékmiséjére , melyet Erdő Péter bíboros úr tart. Szentmise előtt és alatt gyónási lehetőség.

Második és harmadik alkalom: Június első szombatján Márianosztrára. 11 órakor Szentmise, gyónási lehetőség. Július első szombatján Márianosztrára Jézus Öt Szent Sebe tiszteletére.

Negyedik  és ötödik alkalom: augusztus és szeptember első szombatján Máriabesnyőre. 11 órakor Szentmise a kegytemplomban, gyónási lehetőség.

A kerékpáros zarándoklat minden alkalommal reggel 6 órakor indul a Székesegyház elől. Ételről, italról mindenki maga gondoskodik. A kerékpárokat tessék gondosan átnézni. Az utat mindenki saját felelősségére vállalja. A zarándoklatot az időjárás nem befolyásolja.

Jelentkezés és további információ: 06 30 960 3773 egész nap 06 27 503 940  6.30 órától 16.00 óráig.

kolping

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük