Hirdetéseink 2021. Szeptember:

Szentmisék rendje templomunkban:

• Minden hónap 3. szombatján: a Szent Mónika Közösség  szentmiséje 16:00 órakor kerül bemutatásra.
  • Vasárnap: 8:00 órakor tartunk szentmisét.

Egyházmegyénk hirdetései:

• Szerda este fél 6-kor a Verbum Dei imaközösség tart összejövetelt a Regőczi-kápolnában.
  • Csütörtök délután 5 órakor Bibliaóra lesz a Regőczi-kápolnában.
  • Péntek délután fél 6-tól női kézműves foglalkozás lesz az Alsóvársoiu plébánián.
  • Baba-mama klubot tartunk a Felsővárosi plébánián minden kedden délelőtt 10 órától, az Alsóvárosi plébánián pedig minden szerda délelőtt 10 órától.
  • Előre jelezzük, hogy Advent első vasárnapjától (november 28) megszűnik a Barátok templomában a vasárnap délelőtt fél 11-es szentmise.
  • A Fehérek templomában pedig – szintén Advent első vasárnapjától – a szentmise nem 11-kor, hanem fél órával korábban, fél 11-kor fog kezdődni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük