Hirdetések, évközi 33. hét

• Hétfőn este 7 órától a felnőtt katekumen-csoport találkozik az Alsóvárosi plébánián. Várjuk mindazokat, akik felnőttként szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozáshoz vagy a bérmálás szentségéhez járulni.
  • Szerda este fél 6-kor a Verbum Dei imaközösség tart összejövetelt a Regőczi-kápolnában.
  • A bérmálásra készülő fiatalokat csütörtök délután 5 órára várjuk a Felsővárosi plébániára.
  • Csütörtök este 7 órától Igekör lesz a Felsővárosi plébánián.
  • Péntek délután fél 6-tól női kézműves foglalkozás lesz az Alsóvárosi plébánián.
  • Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódóan szombat délelőtt 10 órakor püspöki szentmise lesz a Fehérek templomában. Marton Zsolt püspök atya nemcsak az Egyházmegyei Karitász munkatársait, hanem a híveket is szeretettel hívja a közös ünneplésre.
  • Előre jelezzük, hogy Advent első vasárnapjától (november 28) megszűnik a Barátok templomában a vasárnap délelőtt fél 11-es szentmise.
  • A Fehérek templomában pedig – szintén Advent első vasárnapjától – a szentmise nem 11-kor, hanem fél órával korábban, fél 11-kor fog kezdődni.

További szép vasárnapot kívánunk Testvéreink számára!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük