Hirdetések: 2021. szeptember

  • A Barátok templomában megalakult a Szent Antal imacsoport, amelynek tagjai havonta egy alkalommal találkoznak. Az első összejövetel kedden este 7 órakor lesz. Az esti dicséret elimádkozása után szentségimádás lesz, utána pedig kötetlen beszélgetéssel folytatódik az együttlét.

  • Az Alsóvárosi plébánián minden péntek este fél 6-tól kézműves csoport tart foglalkozást, ahová szeretettel hívjuk az ügyes kezű lányokat, asszony.

  • Jövő vasárnap (szeptember 26-án) este ütőhangszerekkel kísért szentmise lesz a Fehérek templomában. Ez egyben az Alsóvárosi plébánia családközösségének is évnyitó alkalma lesz. Minden családot szeretettel várunk. A szentmise után agapé lesz a templom folyosóján.

  • A jövő vasárnap esti szentmise után szeretettel várjuk a fiatalokat a plébániára, évnyitó összejövetelre. Kötetlen beszélgetés közben beszéljük meg az ifjúsági hittanok időpontjait.

  • A Felsővárosi plébánia teremtésvédelmi köre áhítattal egybekötött keresztút-járásra hívja az érdeklődőket. Találkozó szeptember 26-án (vasárnap) délután 4 órakor a Szent Mihály-kápolnánál. A program körülbelül este 8 órakor ér véget.

  • Október 2-án lesz a Nagymarosi ifjúsági találkozó, melyre minden fiatalt szeretettel hívunk és várunk.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük