Hirdetések: 2021. október

  • Október 4-én (hétfőn) Assisi Szent Ferenc ünnepe lesz. A Barátok templomában este fél 7-kor ünnepi szentmise lesz (Tranzitus). A Karolina-kápolnában az esti szentmise elmarad.

  • Október 7-én (csütörtök) lesz Máriának, a Rózsafüzér királynéjának ünnepe. Ez a Fehérek templomának búcsúnapja. Az ünnepi szentmise este 6 órakor kezdődik, előtte fél 6-tól a rózsafüzért imádkozzuk, közben pedig gyóntatás lesz. Csütörtökön a Karolina-kápolnában nem lesz esti szentmise.

  • Október 8-án (pénteken) Magyarok Nagyasszonyának főünnepe lesz, Ezen a napon a Regőczi-kápolnában is tartunk szentmisét, a szokott időben, délután fél 5-kor.

  • Október 9-én, (szombaton) délelőtt 9 órára várjuk a 7-8-9. osztályos fiúkat és lányokat a Felsővárosi plébániára, ugyanis részükre is szeretnénk ifjúsági csoportot indítani. A részleteket személyesen beszélnénk meg.

  • Várjuk azoknak a 15 év feletti fiatalok fiataloknak a jelentkezését, akik szeretnének részesülni a bérmálás szentségében. Nevüket és elérhetőségüket kérjük, adják meg a sekrestyében, vagy küldjék el a plébánia email-címére.

  • Október 10-én (vasárnap) lesz a Fehérek templomában az elsőáldozás. Kérjük szépen, hogy a délelőtt 11 órai szentmisére elsősorban az elsőáldozók családtagjai és rokonai jöjjenek.

  • Október 24-én (vasárnap) Dr. Varga Lajos püspök atya vezetésével zarándoklatot szervezünk Zirc és Bakonybél környékére. Indulás reggel 6 órakor a Püspöki palota elől, érkezés este 9 körül. A részvételi díj 8.000 Forint. Jelentkezni a sekrestyében, ill. Juhász Péternél lehet (06-30-434-5824).

  • Várjuk azon jegyespároknak a jelentkezését, akik a 2022-es évben kívánnak házasságot kötni. Szándékukat legkésőbb november 3-ig jelezzék a plébánián.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük