Közösségünk állandó eseményei:
december 26-tól Hamvazószerdáig: Házszentelések
január 6. Urunk megjelenésének ünnepe (Vízkereszt): vízszentelés a vigílián, a jegyesek gyűrűinek megáldása az ünnep napján (9:30 és 17:00)
január 17.: háziállatok megáldása Remete Szent Antal ünnepének alkalmából
február 3-11. Lourdes-i kilenced 16:00
február 11. Betegek kenetének kiszolgáltatása 17:00
március 25: Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén (a Nagyhét miatt sokszor áttéve) kismamák megáldása a délután 5 órai szentmisén.
április 12: emlékmise Riba Hugó Antal, a kegytemplom első lelkésze halálának évfordulóján
május 1. 6:00 A Boldogságos Szent Szűz májusi köszönője
június 27: Szent László ünnepe
június 29: Szent Péter templomának emlékezete