Karácsonyi szentmiseközvetítések

Kedves testvérek!

Az alábbi oldalon találják a Váci egyházmegye karácsonyi szentmiseközvetítéseit.

• 2020.12.24 Szent este:
  • A Székesegyházban december 24-én az éjféli szentmise látogatása
    csak előzetes regisztrációval lehetséges.
    A maximális megengedett létszám: 150 fő
    Név szerinti bejelentkezéseket a
    +3630-883-2330
    telefonszámon legkésőbb december 24-én 15:00-ig lehet megtenni.

• 2020.12.27. Szent Család vasárnapja:
  • Örömmel adjuk hírül, hogy Székesegyházunkból közvetíti a Szent Család napi szentmisét az EWTN (Bonum) televízió december 27-én délelőtt 10 órától. A szentmisét celebrálja és szentbeszédet mondd Marton Zsolt megyéspüspök aki szeptember elejétől a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia megbízásából a Családbizottság elnöki tisztségét is betölti. A szentmisét honlapunkon és a Facebook oldalunkon is élőben közvetítjük.