EGYHÁZKÖZSÉGI NAP A HÉTKÁPOLNÁBAN

Május 27-én, szombaton Egyházközségi Napot tartunk a Hétkápolnánál, ahova a Plébánia minden templomának közösségét idevárjuk. 9 óra Szentmisével kezdünk, de már előtte reggelivel várjuk az érkezőket. A nap során lesz sós és édes sütemény verseny, továbbá bor és pálinka verseny. Kérjük a testvéreket, hogy aki teheti, hozzon!

Sok segítőre van szükség reggel fél 7-től ebéd előkészítésében, székek szétrakásában, sátorállításban. A nap során lesz foci is, ahova gyerekek és felnőttek is nevezhetnek. Felnőtteknek, fiataloknak Szent Lászlóhoz kapcsolódó lelki program előadás, dicsőítés, közbenjáró imádság is lesz. Az óvodások és a Hit és Fény közösség tagjai megjelenítéssel is készülnek. Gyerekeknek a felnőtt programokkal párhuzamosan egész nap sokféle játékban, kézművességben és hittanos vetélkedőn van lehetőségük részt venni.

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!