Útravaló gondolatok

Vigyél tovább, mint a lábam tudna menni.
Taníts teljes hittel járni,
jelenlétedben élni. (Meghívtál, hogy vízre lépjek)

Kedves Testvérünk!

Örülünk, hogy az Úr ide vezetett Téged! Még ha csak az internet világán keresztül, de a Hétkápolna lelki életébe csöppentél bele. Mint ahogy a bemutatkozónkban is írtuk, templomunk a ,, az Istennel való kiengesztelődés és megbékélés helye”. Hozzánk bátran betérhetsz, ha szeretnéd elmélyíteni a kapcsolatod Istennel vagy ha csak egy kis csendre vágyik a lelked.

,,A liget mélyén megbújik egy templom. Amint kihajtod a fa kapukat, körülvesz a csend. Leülsz, a régi padok pedig nyikorgással üdvözölnek. A szőnyegen a nap sugarai árnyékát vetik a festett üvegablakoknak. Körültekintesz és meglátod az emléktárgyakat az oltár körül. Amit magad előtt látsz, mind a szeretet adományai. Mind egy történetet zártak magukba, amit egy olyan ember zárt beléjük, aki onnan gyógyult fel a betegségéből, ahol Te most jelenleg ülsz.”

Szívből kívánjuk, hogy egyszer térj be hozzánk, csukd be magad mögött a világ zaját és halld meg Isten hangját!