Szentmise a római rítus rendkívüli formájában

Templomunkban kéthavonta van lehetőség a szentmise rendkívüli formájában történő részvételre.

A rendkívüli fomában bemutatott szentmise annak végtelen értékén túl rámutat arra a gazdag szimbólikus, művészi és kultúrális ganzdagságra, amelyet örökségként ápol az egyház.

A rendkívüli formában bemutatott szentmise sok értéke mellett azért is hasznos, mivel a külföldön nyaraló vagy dolgozó testvéreink találkozhatnak ilyen szentmisével és a formája ne legyen idegen számukra.
Legközelebbi rendkívüli formában bemutatott latin nyelvű szentmise 2012. november 18. 17.00

Angol nyelvű magyarázat a rendkívüli fomrához: