Bemutatkozás

Isten hozta a Hétkápolna Kegytemplom internetes honlapján! A Hétkápolna Kegyhely elsősorban keresztény lelkiségi központ, az Istennel való kiengesztelődés és megbékélés helye.

,,Amikor szóba kerül a templom, az embereknek a szeptemberben rendezendő búcsú jut először eszükbe. Azonban ez a kegyhely sokkal többet tartogat magában. Egy valóságos emlékkönyvet zártak magukba a régi falak és kegytárgyak. A templom minden szeglete egy történetet rejt magában, amit elődeink hagytak ránk.

Kedves olvasónk!

Örülünk, hogy itt az online térben rátaláltál a Mi szeretett váci kegytemplomunkra. Kívánjuk, hogy egykor személyesen is térj be hozzánk és velünk együtt fedezd fel a Hétkápolna rejtett kincseit. A jelenlegi helyzetre való tekintettel csak plébánia kérelemmel lehet a templomunkat a szentmiséken kívül megtekinteni. Azonban a liturgiákon várunk sok szeretettel minden idelátogatót!

A Váci Egyházmegye és Vác Zarándok- és Kegyhelye

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük